Deep Sea (42-45mm)

Original price was: 26,90 €.Current price is: 22,90 €.

Očakávaná dodávka: 31, júl 2024

Na sklade

 • Doprava zdarma nad 50€
 • Darčekové krabičky od 3 kusov
 • Dodanie: 3-5 pracovných dní / Možnosť platby na dobierku

Remienok na Apple Watch Deep Sea je skutočne jedinečný, starostlivo ručne vyrobený kúsok, ktorý môže byť špeciálnym doplnkom k vášmu outfitu.

Materiály: Achát, howlit, hematit

Kompatibilný s hodinkami Apple Watch 38-41 / 42-45 mm, vyberte si veľkosť

Veľkosť: cca 80 cm + 5 nastaviteľné veľkosti

Pred nákupom si zmerajte veľkosť zápästia, je to vaša zodpovednosť.

Precízna tvorba vyrobená s láskou a ručne

V Zen Natural sú všetky šperky ručne vyrábané a jedinečné. Všetky kamene boli starostlivo vybrané a ponúkame len drahokamy najvyššej kvality. Upozorňujeme, že každý kus je vyrobený jednotlivo, takže môžu existovať malé rozdiely.

Pridajte príslušenstvo

Guľôčkové pero s minerálnymi zrnami – Crystal

6,30 

Dárková krabička s logem

1,40 

Achát vyvolá z Vás to najlepšie! Používanie tohto náramku Vám pomôže prilákať pozitívnu energiu, ktorú hľadáte. Omotajte si tento drahokam okolo zápästia a buďte šťastní, že máte skutočne jedinečné, ručne vyrobené majstrovské dielo. Pomáha nám preskúmať neznáme oblasti a našu vlastnú kreativitu. Na duchovnej úrovni podporuje videnie vecí v súvislostiach. Na emocionálnej úrovni uvoľňuje represie. Často má okrúhle a oválne inklúzie, a pretože je sivej farby a okrúhleho tvaru, je veľmi podobný ľudskému mozgu, s ktorým vibruje. Je obzvlášť užitočné v tom, že  pomáha telu absorbovať kyslík, čo prospieva predovšetkým obehovému systému a pokožke. Pomáha pri očných ochoreniach, stimuluje činnosť čriev a tíši žalúdočné problémy. Má tiež upokojujúci účinok na zmeny nálad. Je považovaný za amulet pre tehotné ženy.

Howlit, známy aj ako minerál magnezit, bol objavený v 18. storočí. Vďaka obsahu horčíka zmierňuje kŕčovité bolesti hlavy a upokojuje organizmus. Pôsobí na spaľovanie tukov, pretože urýchľuje metabolizmus tukov v tele, takže je nepostrádateľným pomocníkom pre diétarov. Pomáha pri vstrebávaní horčíka, vyrovnáva hladinu vápnika v tele a je výborný pri malátnosti. Detoxikuje telo a neutralizuje telesný pach. Lieči choroby kostí a zubov. Má svalovo-relaxačný účinok, napomáha činnosti žalúdka, inhibuje zrážanlivosť krvi, robí steny ciev pružnými, zabraňuje ateroskleróze a rozširuje koronárne tepny. Blahodárne pôsobí na žlčové kamene a lieči aj problémy s prostatou. Farba magnezitu je biela, ale môžete sa stretnúť aj s modrým (tyrkysovým), zeleno alebo červeno sfarbeným howlitom.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €.

Doprava zdrama nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

Následná žiadosť o zrušenie bude mať za následok zaplatenie logistického poplatku, ktorý sme zaplatili, čo je 7€.

Platba bankovou kartou.

Platba na dobierku ( Manipulačný poplatok na dobierku 2 €, pri platbe bankovou kartou sa neplatí žiadny poplatok).

Ako si zmerať veľkosť zápästia

Nemusíte nám posielať vašu veľkosť. Nevyrábame vlastnú veľkosť a vlastný vzor. Veľkosť produktu je pevná, čo je v popise.

Náramky sa predávajú v mnohých veľkostiach a tvaroch, a sú krásnymi doplnkami do kolekcií šperkov. Pri výbere náramku je dôležité dbať na správnu veľkosť. Najmä pri objednávaní náramku cez internet, je oveľa jednoduchšie, ak viete správnu veľkosť. Toto je jednoduchý a pohodlný postup na určenie veľkosti náramku.

Použite krajčírsky meter

S otvorenou dlaňou si omotajte meter okolo zápästia, tesne nad zápästnou kosťou. Napíšte si obvod zápästia.

 • Trojvrstvové – cca 16 – 20 cm
 • Päťvrstvové cca 16 – 20 cm
 • Mini / Fire – cca 14 – 26 cm
 • Remienky na hodinky – cca 16 – 20 cm
  Popis má len informatívny charakter
Katalógové číslo: Deep Sea Apple (42-45mm) Kategória: Značky: ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Deep Sea (42-45mm)”
Ohodnoťte a získajte zľavový kupón

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ručne vyrábané šperky

Záručné podmienky produktu:

Ponúkame 60-dňovú záruku. Pokiaľ je produkt chybný je možné ho vymeniť, alebo vrátiť peniaze. V tomto prípade kupujúci vráti produkt, pričom náklady naň znáša distribútor. Produkt bude skontrolovaný a bude posúdené, či sa nestala chyba vo výrobe. Pokiaľ vady nie sú výrobnými vadami, ale sú spôsobené poškodením alebo nesprávnym používaním, nevzťahuje sa na ne záruka. Vo všetkých prípadoch po vrátení výrobku skontrolujeme výrobok, príčinu závady a podľa toho konáme v záležitostiach záruky. Poplatok za vrátenie nesie kupujúci. V prípade záručnej výmeny bude za vrátenie zodpovedný predajca. V prípade mimozáručnej vady, bude poštovné kupujúceho k predajcovi hradené kupujúcim.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €. Doprava zdarma nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

E-MAIL
HELLO@ZENNATURAL.SK

ZÁKAZNÍCKA PODPORA
PONDELOK – PIATOK 9:00 – 15:00

POŽIADAŤ O REGISTRÁCIU PREDAJCU

Ak chcete rozšíriť svoj sortiment, začať alebo sa dokonca stať odberným miestom, kliknite TU!

Staňte sa zenovým prírodným tvorcom

Kliknite TU a prihláste sa!

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop