Green Miracle

Original price was: 10,90 €.Current price is: 9,40 €.

Očakávaná dodávka: 31, júl 2024

Na sklade

  • Doprava zdarma nad 50€
  • Darčekové krabičky od 3 kusov
  • Dodanie: 3-5 pracovných dní / Možnosť platby na dobierku

Jadeit a jeho účínky: šťastie, obličky, detox, bunková regenerácia, duševný pokoj, nervový systém, ochranca, porucha spánku, plodnosť.

Materiál: Jadeit, krištáľ

Veľkosť: cca 17-18 cm, 8mm guličiek, navlečené na gumičke.

Precízna tvorba vyrobená s láskou a ručne

V Zen Natural sú všetky šperky ručne vyrábané a jedinečné. Všetky kamene boli starostlivo vybrané a ponúkame len drahokamy najvyššej kvality. Upozorňujeme, že každý kus je vyrobený jednotlivo, takže môžu existovať malé rozdiely.

Pridajte príslušenstvo

Guľôčkové pero s minerálnymi zrnami – Crystal

6,30 

Dárková krabička s logem

1,40 

Jadeit je kameňom lásky. Tento minerálny kameň vnáša do nášho života harmóniu, pokoj a mier. Podporuje pozitívne myšlienky, schopnosť empatie, láskyplné emócie, pochopenie a ohľaduplnosť. Rozvíja našu láskavosť a toleranciu. Pomáha nám udržať si za všetkých okolností nadhľad a zbavuje nás predsudkov, ktoré nám bránia v komunikácii. Zelený jadeit je vhodný pre meditácie, pomáha nám ponoriť sa do nášho Ja, upokojuje myšlienky a zmierňuje duševný nepokoj. Zlepšuje sústredenie. Jadeit harmonizuje organizmus. Posilňuje imunitný systém, funkciu obličiek, pečene, sleziny a srdca. Uľavuje pri ochorení močových ciest. Znižuje teplotu a zmierňuje priebeh chrípky. Pomáha pri problémoch s trávením, žalúdočnými ťažkosťami, kolikami, nevoľnosťami a pri žltačke. Tíši bolesti hlavy a migrény, zaháňa nočné mory a navodzuje pokojný spánok. Odstraňuje emocionálne blokády, ktoré zabraňujú otehotneniu a znižuje pôrodné bolesti.

Krištáľ je jedným z našich najsilnejších a najdôležitejších minerálov. Jeden z 12 majstrovských kryštálov. Tradícia verí, že chráni pred démonmi, chorobami a svojmu majiteľovi dodáva energiu a silu. Účinok horského krištáľu je extrémne všestranný, majster liečiteľ. Zlepšuje pamäť, znižuje príznaky depresie, upokojuje nervy a robí nositeľa vyváženým. Posilňuje imunitný systém a uvádza telo do rovnováhy.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €.

Doprava zdrama nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

Následná žiadosť o zrušenie bude mať za následok zaplatenie logistického poplatku, ktorý sme zaplatili, čo je 7€.

Platba bankovou kartou.

Platba na dobierku ( Manipulačný poplatok na dobierku 2 €, pri platbe bankovou kartou sa neplatí žiadny poplatok).

Katalógové číslo: Green Miracle kk Kategória: Značky: ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Green Miracle”
Ohodnoťte a získajte zľavový kupón

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ručne vyrábané šperky

Záručné podmienky produktu:

Ponúkame 60-dňovú záruku. Pokiaľ je produkt chybný je možné ho vymeniť, alebo vrátiť peniaze. V tomto prípade kupujúci vráti produkt, pričom náklady naň znáša distribútor. Produkt bude skontrolovaný a bude posúdené, či sa nestala chyba vo výrobe. Pokiaľ vady nie sú výrobnými vadami, ale sú spôsobené poškodením alebo nesprávnym používaním, nevzťahuje sa na ne záruka. Vo všetkých prípadoch po vrátení výrobku skontrolujeme výrobok, príčinu závady a podľa toho konáme v záležitostiach záruky. Poplatok za vrátenie nesie kupujúci. V prípade záručnej výmeny bude za vrátenie zodpovedný predajca. V prípade mimozáručnej vady, bude poštovné kupujúceho k predajcovi hradené kupujúcim.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €. Doprava zdarma nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

E-MAIL
HELLO@ZENNATURAL.SK

ZÁKAZNÍCKA PODPORA
PONDELOK – PIATOK 9:00 – 15:00

POŽIADAŤ O REGISTRÁCIU PREDAJCU

Ak chcete rozšíriť svoj sortiment, začať alebo sa dokonca stať odberným miestom, kliknite TU!

Staňte sa zenovým prírodným tvorcom

Kliknite TU a prihláste sa!

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop