Lazuli Oval – Rovnováha sada

(1 recenzia zákazníka)

41,90 

Očakávaná dodávka: 25, jún 2024
 • Doprava zdarma nad 50€
 • Darčekové krabičky od 3 kusov
 • Dodanie: 3-5 pracovných dní / Možnosť platby na dobierku

Lapis a jeho účinky: odbúravanie stresu, depresia, imunitný systém, energia, štítna žľaza, oblasť hrdla, zníženie krvného tlaku, srdce, sebavedomie, komunikácia, rozvoj spirituality, ochrana

Lapis, tiež známy ako lapis lazuli, lazurit, všetky tieto názvy označujú rovnaký typ minerálu, ktorého meno znamená modrý kameň. Kedysi bol považovaný za kameň panovníkov. Pôsobí proti stresu, eliminuje depresiu, posilňuje imunitný systém a dodáva telu energiu. Vyrovnáva činnosť žliaz, najviac potom pôsobí na štítnu žľazu a hrdlo. Pri dlhodobom nosení znižuje vysoký krvný tlak a upokojuje srdce. Majiteľovi dodáva sebavedomie a zlepšuje komunikáciu. Je to silný duchovný kameň, urýchľuje náš duchovný vývoj a môže byť užitočným spoločníkom pri meditácii. Je to ochranný minerál, ktorý odvádza negatívne energie od svojho majiteľa.

Materiál: Lapis lazuli, Sodalit, koža

Veľkosť: Cca 80 cm + 5 nastaviteľné veľkosti

Veľkosť kameňa: cca. 2,5-3 cm

Pred nákupom si zmerajte veľkosť zápästia, je to vaša zodpovednosť.

Materiál: Lapis Lazuli, zliatiny medi

Veľkosť kameňa: cca 2,5-3 cm

Precízna tvorba vyrobená s láskou a ručne

V Zen Natural sú všetky šperky ručne vyrábané a jedinečné. Všetky kamene boli starostlivo vybrané a ponúkame len drahokamy najvyššej kvality. Upozorňujeme, že každý kus je vyrobený jednotlivo, takže môžu existovať malé rozdiely.

Pridajte príslušenstvo

Guľôčkové pero s minerálnymi zrnami – Crystal

6,30 

Dárková krabička s logem

1,40 

Lapis lazuli, kameň múdrosti, intuície a pravdy, je mocným kryštálom pre všetkých, ktorí prehlbujú svoj vzťah k sebe. Vlastnosti kryštálu Lapis lazuli sú známe tým, že otvárajú čakru tretieho oka, ktoré je centrom intuície a vnútornej múdrosti. Zlepšením schopnosti obrátiť sa do svojho vnútra a odhaliť svoju pravdu môžu liečivé vlastnosti kryštálu Lapis Lazuli podporiť každého, kto je pripravený prijať jeho silu a svoje autentické ja.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €.

Doprava zdrama nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

Následná žiadosť o zrušenie bude mať za následok zaplatenie logistického poplatku, ktorý sme zaplatili, čo je 7€.

Platba bankovou kartou.

Platba na dobierku ( Manipulačný poplatok na dobierku 2 €, pri platbe bankovou kartou sa neplatí žiadny poplatok).

1 recenzia k Lazuli Oval – Rovnováha sada

 1. Alena Weisová
  2023.06.12.
  Lapis lazuli mám veľmi rada, je to nádherný minerál a v tomto náramku krásne vynikne. Je ešte krajší ako na obrázku. Veľmi dobre sa zapína a príjemne Viac
  Lapis lazuli mám veľmi rada, je to nádherný minerál a v tomto náramku krásne vynikne. Je ešte krajší ako na obrázku. Veľmi dobre sa zapína a príjemne nosí. Veľké ďakujem…
Pridať recenziu
Ohodnoťte a získajte zľavový kupón

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ručne vyrábané šperky

Záručné podmienky produktu:

Ponúkame 60-dňovú záruku. Pokiaľ je produkt chybný je možné ho vymeniť, alebo vrátiť peniaze. V tomto prípade kupujúci vráti produkt, pričom náklady naň znáša distribútor. Produkt bude skontrolovaný a bude posúdené, či sa nestala chyba vo výrobe. Pokiaľ vady nie sú výrobnými vadami, ale sú spôsobené poškodením alebo nesprávnym používaním, nevzťahuje sa na ne záruka. Vo všetkých prípadoch po vrátení výrobku skontrolujeme výrobok, príčinu závady a podľa toho konáme v záležitostiach záruky. Poplatok za vrátenie nesie kupujúci. V prípade záručnej výmeny bude za vrátenie zodpovedný predajca. V prípade mimozáručnej vady, bude poštovné kupujúceho k predajcovi hradené kupujúcim.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €. Doprava zdarma nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

E-MAIL
HELLO@ZENNATURAL.SK

ZÁKAZNÍCKA PODPORA
PONDELOK – PIATOK 9:00 – 15:00

POŽIADAŤ O REGISTRÁCIU PREDAJCU

Ak chcete rozšíriť svoj sortiment, začať alebo sa dokonca stať odberným miestom, kliknite TU!

Staňte sa zenovým prírodným tvorcom

Kliknite TU a prihláste sa!

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop