Love Story

27,90 

Očakávaná dodávka: 25, apríl 2024

Na sklade

  • Doprava zdarma nad 50€
  • Darčekové krabičky od 3 kusov
  • Dodanie: 3-5 pracovných dní / Možnosť platby na dobierku

Rodonit a jeho účínky: minerál odpustenie, autoimunitné ochorenie, energia, srdcové problémy, pokoj

Materiál: Rodonit, amazonit, krištáľ, zliatiny medi

Veľkosť: cca 85 cm +  nastaviteľné veľkosti

Pred nákupom si zmerajte veľkosť zápästia, je to vaša zodpovednosť.

Precízna tvorba vyrobená s láskou a ručne

V Zen Natural sú všetky šperky ručne vyrábané a jedinečné. Všetky kamene boli starostlivo vybrané a ponúkame len drahokamy najvyššej kvality. Upozorňujeme, že každý kus je vyrobený jednotlivo, takže môžu existovať malé rozdiely.

Rodonit je slovo gréckeho pôvodu, znamená ruža. Ako nezávislý minerál je známy iba 200 rokov. Jeden z najúčinnejších liečiteľov rán, dokáže premeniť aj staré jazvy na normálnu kožu. Predtým sa mu hovorilo kameň odpustenia, pretože pomáha ničiť emocionálne rany z predchádzajúcich životov a povzbudzuje nás, aby sme si uvedomili, že minca má vždy dve strany. Varuje nás, aby sme sa nemstili, pretože je to vždy sebadeštruktívne a vlastne to, čo sa nám na partnerovi nepáči, je aj v nás. Vyrovnáva jin a jang a napĺňa srdcovú čakru energiou. Stimuluje krvný obeh, priaznivo pôsobí na rast kostí, sluchové orgány, lieči emfyzém, artritídu a zvyšuje plodnosť. Keďže je silným regenerátorom buniek, dokáže liečiť autoimunitné ochorenia, žalúdočné vredy a dokonca aj roztrúsenú sklerózu. U detí lieči ťažkosti s čítaním, ktoré sú obvykle spôsobené psychickým problémom, a odstraňuje bloky v tele, čím uvoľňuje náš energetický tok.

Amazonit, tiež známy ako zelený živec, je čakra hrdla a srdca. Dodáva silu a pozitívne myslenie. Pomáha pri smútku, zmierňuje smútok a upokojuje nositeľa. Priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, hrdlo, štítnu žľazu, pečeň a účinne sa dá využiť aj pri osteoporóze. Keďže ide o silné spazmolytikum, odporúča sa držať ho v rukách pri pôrode a na zmiernenie menštruačných ťažkostí. Poskytuje ochranu pred elektromagnetickými nečistotami, takže ak ste dlho pred počítačom, je dobré si ho položiť na stôl.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €.

Doprava zdrama nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

Následná žiadosť o zrušenie bude mať za následok zaplatenie logistického poplatku, ktorý sme zaplatili, čo je 7€.

Platba bankovou kartou.

Platba na dobierku ( Manipulačný poplatok na dobierku 2 €, pri platbe bankovou kartou sa neplatí žiadny poplatok).

Ako si zmerať veľkosť zápästia

Nemusíte nám posielať vašu veľkosť. Nevyrábame vlastnú veľkosť a vlastný vzor. Veľkosť produktu je pevná, čo je v popise.

Náramky sa predávajú v mnohých veľkostiach a tvaroch, a sú krásnymi doplnkami do kolekcií šperkov. Pri výbere náramku je dôležité dbať na správnu veľkosť. Najmä pri objednávaní náramku cez internet, je oveľa jednoduchšie, ak viete správnu veľkosť. Toto je jednoduchý a pohodlný postup na určenie veľkosti náramku.

Použite krajčírsky meter

S otvorenou dlaňou si omotajte meter okolo zápästia, tesne nad zápästnou kosťou. Napíšte si obvod zápästia.

  • Trojvrstvové – cca 16 – 20 cm
  • Päťvrstvové cca 16 – 20 cm
  • Mini / Fire – cca 14 – 26 cm
  • Remienky na hodinky – cca 16 – 20 cm
    Popis má len informatívny charakter
Katalógové číslo: Love Story kk Kategória: Značky: ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Love Story”
Ohodnoťte a získajte zľavový kupón

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ručne vyrábané šperky

Záručné podmienky produktu:

Ponúkame 60-dňovú záruku. Pokiaľ je produkt chybný je možné ho vymeniť, alebo vrátiť peniaze. V tomto prípade kupujúci vráti produkt, pričom náklady naň znáša distribútor. Produkt bude skontrolovaný a bude posúdené, či sa nestala chyba vo výrobe. Pokiaľ vady nie sú výrobnými vadami, ale sú spôsobené poškodením alebo nesprávnym používaním, nevzťahuje sa na ne záruka. Vo všetkých prípadoch po vrátení výrobku skontrolujeme výrobok, príčinu závady a podľa toho konáme v záležitostiach záruky. Poplatok za vrátenie nesie kupujúci. V prípade záručnej výmeny bude za vrátenie zodpovedný predajca. V prípade mimozáručnej vady, bude poštovné kupujúceho k predajcovi hradené kupujúcim.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €. Doprava zdarma nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

E-MAIL
[email protected]

ZÁKAZNÍCKA PODPORA
PONDELOK – PIATOK 9:00 – 15:00