™Mala Odpustenie

27,90 

Očakávaná dodávka: 29, máj 2024

Na sklade

  • Doprava zdarma nad 50€
  • Darčekové krabičky od 3 kusov
  • Dodanie: 3-5 pracovných dní / Možnosť platby na dobierku

Rodonit a jeho účínky: minerál odpustenie, autoimunitné ochorenie, energia, srdcové problémy, pokoj. Zoisit premieňa negatívne energie na pozitívne a vytvára spojenie s duchovnými sférami.

Materiál: Rodonit, Zoisit, Howlit, Onyx, zliatiny medi

Veľkosť: Má obvod cca 110 cm a skladá sa zo 108 korálok po 8 – 12 mm, navlečených na pružnej šnúrke.

Precízna tvorba vyrobená s láskou a ručne

V Zen Natural sú všetky šperky ručne vyrábané a jedinečné. Všetky kamene boli starostlivo vybrané a ponúkame len drahokamy najvyššej kvality. Upozorňujeme, že každý kus je vyrobený jednotlivo, takže môžu existovať malé rozdiely.

Rodonit je slovo gréckeho pôvodu, znamená ruža. Ako nezávislý minerál je známy iba 200 rokov. Jeden z najúčinnejších liečiteľov rán, dokáže premeniť aj staré jazvy na normálnu kožu. Predtým sa mu hovorilo kameň odpustenia, pretože pomáha ničiť emocionálne rany z predchádzajúcich životov a povzbudzuje nás, aby sme si uvedomili, že minca má vždy dve strany. Varuje nás, aby sme sa nemstili, pretože je to vždy sebadeštruktívne a vlastne to, čo sa nám na partnerovi nepáči, je aj v nás. Vyrovnáva jin a jang a napĺňa srdcovú čakru energiou. Stimuluje krvný obeh, priaznivo pôsobí na rast kostí, sluchové orgány, lieči emfyzém, artritídu a zvyšuje plodnosť. Keďže je silným regenerátorom buniek, dokáže liečiť autoimunitné ochorenia, žalúdočné vredy a dokonca aj roztrúsenú sklerózu. U detí lieči ťažkosti s čítaním, ktoré sú obvykle spôsobené psychickým problémom, a odstraňuje bloky v tele, čím uvoľňuje náš energetický tok.

Howlit, známy aj ako minerál magnezit, bol objavený v 18. storočí. Vďaka obsahu horčíka zmierňuje kŕčovité bolesti hlavy a upokojuje organizmus. Pôsobí na spaľovanie tukov, pretože urýchľuje metabolizmus tukov v tele, takže je nepostrádateľným pomocníkom pre diétarov. Pomáha pri vstrebávaní horčíka, vyrovnáva hladinu vápnika v tele a je výborný pri malátnosti. Detoxikuje telo a neutralizuje telesný pach. Lieči choroby kostí a zubov. Má svalovo-relaxačný účinok, napomáha činnosti žalúdka, inhibuje zrážanlivosť krvi, robí steny ciev pružnými, zabraňuje ateroskleróze a rozširuje koronárne tepny. Blahodárne pôsobí na žlčové kamene a lieči aj problémy s prostatou. Farba magnezitu je biela, ale môžete sa stretnúť aj s modrým (tyrkysovým), zeleno alebo červeno sfarbeným howlitom.

Minerál ónyx je známy už od stredoveku a je to vlastne čierny chalcedón (achát). Dá sa ľahko zameniť s obsidiánom alebo čiernym turmalínom, preto nakupujte opatrne, pretože všetky tri kamene majú úplne odlišné liečivé účinky. Onyx predovšetkým posilňuje sebauvedomenie, zdravý rozum a logiku a môže veľmi pomôcť labilným ľuďom, keďže vyrovnáva tok energie v tele. Silný ochranný minerál, odpudzuje negatívne entity. Zvyšuje vitalitu, vytrvalosť a podporu v stresových situáciách. S jeho pomocou môžeme dostať na povrch staré bolesti, ktoré sa dajú odstrániť kryštálovou terapiou aplikovanou na fyzické telo. Onyx posilňuje zuby, kosti a priaznivo pôsobí na kostnú dreň. Modrý kremeň čistí krvný obeh a posilňuje imunitný systém. Pôsobí upokojujúco, urýchľuje náš duchovný vývoj. Utišuje strach, lieči bolesti hrdla, zlepšuje našu komunikáciu.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €.

Doprava zdrama nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

Následná žiadosť o zrušenie bude mať za následok zaplatenie logistického poplatku, ktorý sme zaplatili, čo je 7€.

Platba bankovou kartou.

Platba na dobierku ( Manipulačný poplatok na dobierku 2 €, pri platbe bankovou kartou sa neplatí žiadny poplatok).

Sila, tajomstvo a použitie modlitebných korálkov mala (alebo mála)
Mala (mála) sú modlitebné korálky (ako naše ružence), ktoré sú prítomné aj v
budhizme, no dá sa použiť aj samostatne, čo v sebe skrýva viacero tajomstiev. Sila a účinok maly sú mimoriadne pozitívne. Modlitebné korálky sa používali od pradávna na Západe aj na Východe. Ich cieľ, bez ohľadu na náboženstvo či tradície, je spoločný: pomáhať posvätným a duchovným činnostiam. V duchovných cvičeniach má mala výnimočné miesto. V prvom rade sa mala používa na počítanie opakovaní mantier (modlitieb, posvätných textov) počas meditácie. Po druhé, myseľ má prirodzene tendenciu blúdiť počas cvičenia. Putujúca myseľ sa dá najľahšie zachytiť a priviesť späť k predmetu meditácie cez malu.

Mala je pôvodne duchovný počítací nástroj

Pôvodným účelom maly je poskytnúť pomoc počas modlitby alebo meditácie, presne spočítať, koľko modlitieb, prosieb a mantier bolo vyslovených. Zvyčajne pozostáva zo 108 očí a ukončovacieho, väčšieho oka alebo malej postavy, ktorá sa zvyčajne nazýva korálka Budhu, Guru korálik alebo stúpa.

Prečo má mala 108 korálkov?

Číslo 108 má sakrálnu-duchovnú úlohu. Okrem toho v tom hrá dôležitú úlohu aj
numerológia, pretože: 3*36, 4*27, 9*12, 72+36, to všetko je 108. V budhizme
predstavuje 100 zo 108 očí pokojný a silne ochranný aspekt, ďalších 8 predstavuje osem typov uvedomenia a Guru korálik predstavuje samotné osvietenie.

Katalógové číslo: Rodonit Mala Kategória: Značka:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “™Mala Odpustenie”
Ohodnoťte a získajte zľavový kupón

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ručne vyrábané šperky

Záručné podmienky produktu:

Ponúkame 60-dňovú záruku. Pokiaľ je produkt chybný je možné ho vymeniť, alebo vrátiť peniaze. V tomto prípade kupujúci vráti produkt, pričom náklady naň znáša distribútor. Produkt bude skontrolovaný a bude posúdené, či sa nestala chyba vo výrobe. Pokiaľ vady nie sú výrobnými vadami, ale sú spôsobené poškodením alebo nesprávnym používaním, nevzťahuje sa na ne záruka. Vo všetkých prípadoch po vrátení výrobku skontrolujeme výrobok, príčinu závady a podľa toho konáme v záležitostiach záruky. Poplatok za vrátenie nesie kupujúci. V prípade záručnej výmeny bude za vrátenie zodpovedný predajca. V prípade mimozáručnej vady, bude poštovné kupujúceho k predajcovi hradené kupujúcim.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €. Doprava zdarma nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

E-MAIL
HELLO@ZENNATURAL.SK

ZÁKAZNÍCKA PODPORA
PONDELOK – PIATOK 9:00 – 15:00

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop