Mini Tigrie oko

(1 recenzia zákazníka)

17,90 

Očakávaná dodávka: 29, máj 2024

Na sklade

 • Doprava zdarma nad 50€
 • Darčekové krabičky od 3 kusov
 • Dodanie: 3-5 pracovných dní / Možnosť platby na dobierku

Účinky tigrieho oka: majstrovský kryštál, ukľudňenie, energia, nervový systém, schizofrénia, epilepsia, koncentrácia, odvaha, sebaúcta, atrofia kostí

Vďaka náramku Tigrie oko je jeho nositeľ skutočne čarovný. Zmierňuje strach a úzkosť, napomáha harmónii a rovnováhe. Budete môcť viac konať a pomáhať vám pri rozhodovaní s prehľadom a pochopením. V kombinácii s nefritovým kameňom môžete zvýšiť svoje uzemnenie, získať bohatstvo a zrelosť vo vzťahu.

Materiál: tigrie oko, ónyx, šnúrka

Veľkosť: cca 15 -24 cm nastaviteľné veľkosti

Pred nákupom si zmerajte veľkosť zápästia, je to vaša zodpovednosť.

Precízna tvorba vyrobená s láskou a ručne

V Zen Natural sú všetky šperky ručne vyrábané a jedinečné. Všetky kamene boli starostlivo vybrané a ponúkame len drahokamy najvyššej kvality. Upozorňujeme, že každý kus je vyrobený jednotlivo, takže môžu existovať malé rozdiely.

Tigrie oko je tiež jedným z 12 majstrovských kryštálov. V prírode vzniká z jastrabieho oka pri premene, takže jeho liečivý účinok je čiastočne rovnaký ako u jastrabieho oka. Lieči očné choroby a oddávna sa používa proti degenerácii. Priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, zápaly nervov, stimuluje činnosť mozgu, zvyšuje schopnosť koncentrácie a pomáha pri ťažkých rozhodnutiach. Môže pomôcť aj pri schizofrénii a epilepsii. Zvyšuje silu, odvahu, optimalizuje majiteľa, odstraňuje poruchy sebaúcty. Zlepšuje poruchy kostry, je účinným analgetikami a odstraňuje nedostatočnosť nadobličiek. Vyrovnáva vaše energie jin a jang, čím odstraňuje príznaky depresie.

Minerál ónyx je známy už od stredoveku a je to vlastne čierny chalcedón (achát). Dá sa ľahko zameniť s obsidiánom alebo čiernym turmalínom, preto nakupujte opatrne, pretože všetky tri kamene majú úplne odlišné liečivé účinky. Onyx predovšetkým posilňuje sebauvedomenie, zdravý rozum a logiku a môže veľmi pomôcť labilným ľuďom, keďže vyrovnáva tok energie v tele. Silný ochranný minerál, odpudzuje negatívne entity. Zvyšuje vitalitu, vytrvalosť a podporu v stresových situáciách. S jeho pomocou môžeme dostať na povrch staré bolesti, ktoré sa dajú odstrániť kryštálovou terapiou aplikovanou na fyzické telo. Onyx posilňuje zuby, kosti a priaznivo pôsobí na kostnú dreň. Modrý kremeň čistí krvný obeh a posilňuje imunitný systém. Pôsobí upokojujúco, urýchľuje náš duchovný vývoj. Utišuje strach, lieči bolesti hrdla, zlepšuje našu komunikáciu.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €.

Doprava zdrama nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

Následná žiadosť o zrušenie bude mať za následok zaplatenie logistického poplatku, ktorý sme zaplatili, čo je 7€.

Platba bankovou kartou.

Platba na dobierku ( Manipulačný poplatok na dobierku 2 €, pri platbe bankovou kartou sa neplatí žiadny poplatok).

Ako si zmerať veľkosť zápästia

Nemusíte nám posielať vašu veľkosť. Nevyrábame vlastnú veľkosť a vlastný vzor. Veľkosť produktu je pevná, čo je v popise.

Náramky sa predávajú v mnohých veľkostiach a tvaroch, a sú krásnymi doplnkami do kolekcií šperkov. Pri výbere náramku je dôležité dbať na správnu veľkosť. Najmä pri objednávaní náramku cez internet, je oveľa jednoduchšie, ak viete správnu veľkosť. Toto je jednoduchý a pohodlný postup na určenie veľkosti náramku.

Použite krajčírsky meter

S otvorenou dlaňou si omotajte meter okolo zápästia, tesne nad zápästnou kosťou. Napíšte si obvod zápästia.

 • Trojvrstvové – cca 16 – 20 cm
 • Päťvrstvové cca 16 – 20 cm
 • Mini / Fire – cca 14 – 26 cm
 • Remienky na hodinky – cca 16 – 20 cm
  Popis má len informatívny charakter
Katalógové číslo: Mini tiger kk Kategória: Značky: ,

1 recenzia k Mini Tigrie oko

 1. Mini Tigrie oko photo review
  Lenka Floreková
  2023.12.27.
  Krásny náramok. Úplne som sa zamilovala. Je to už môj druhý náramok od vás. Nosím ich stále, nikdy neskladám. A stále sú krásne
Pridať recenziu
Ohodnoťte a získajte zľavový kupón

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ručne vyrábané šperky

Záručné podmienky produktu:

Ponúkame 60-dňovú záruku. Pokiaľ je produkt chybný je možné ho vymeniť, alebo vrátiť peniaze. V tomto prípade kupujúci vráti produkt, pričom náklady naň znáša distribútor. Produkt bude skontrolovaný a bude posúdené, či sa nestala chyba vo výrobe. Pokiaľ vady nie sú výrobnými vadami, ale sú spôsobené poškodením alebo nesprávnym používaním, nevzťahuje sa na ne záruka. Vo všetkých prípadoch po vrátení výrobku skontrolujeme výrobok, príčinu závady a podľa toho konáme v záležitostiach záruky. Poplatok za vrátenie nesie kupujúci. V prípade záručnej výmeny bude za vrátenie zodpovedný predajca. V prípade mimozáručnej vady, bude poštovné kupujúceho k predajcovi hradené kupujúcim.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €. Doprava zdarma nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

E-MAIL
HELLO@ZENNATURAL.SK

ZÁKAZNÍCKA PODPORA
PONDELOK – PIATOK 9:00 – 15:00

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop