Serene Pearl (Biely) náhrdelník

(3 recenzie zákazníkov)

18,90 

Očakávaná dodávka: 29, máj 2024

Na sklade

 • Doprava zdarma nad 50€
 • Darčekové krabičky od 3 kusov
 • Dodanie: 3-5 pracovných dní / Možnosť platby na dobierku

Náhrdelník Serene Pearl je naozaj jedinečný, starostlivo ručne vyrobený kúsok, ktorý môže byť špeciálnym doplnkom k vášmu outfitu.

Materiál: Perla, Krištáľ

Veľkosť: Cca 40 cm 

Precízna tvorba vyrobená s láskou a ručne

V Zen Natural sú všetky šperky ručne vyrábané a jedinečné. Všetky kamene boli starostlivo vybrané a ponúkame len drahokamy najvyššej kvality. Upozorňujeme, že každý kus je vyrobený jednotlivo, takže môžu existovať malé rozdiely.

Účinok perly sa prejavuje v kráse a ženskosti. Tento nádherný šperk dokáže prebudiť a posilniť naše ženské, mäkké vlastnosti, našu pasívnu vnímavú a akceptujúcu stránku. Perla je symbolom čistoty a svetla z hĺbky. Symbolizuje transformáciu, pozdvihnutie negatívnych vecí na pozitívne, prechod z temnoty do svetla, večný kolobeh a sprievodné pominutie. Môže povzbudiť prijatie a láskyplný a pokojný postoj k udalostiam okolo nás. Perla môže pomôcť dostať von hlboký pokoj a mier, svetlo v nás vo všetkých temných a ťažkých situáciách. Môže vám pripomenúť, že pod povrchom, hlboko vo vnútri a za utrpením a bolesťou, môžeme nájsť pokoj mysle. V nedokonalosti môžeme nájsť dokonalosť prijatím a zmierením.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €.

Doprava zdrama nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

Následná žiadosť o zrušenie bude mať za následok zaplatenie logistického poplatku, ktorý sme zaplatili, čo je 7€.

Platba bankovou kartou.

Platba na dobierku ( Manipulačný poplatok na dobierku 2 €, pri platbe bankovou kartou sa neplatí žiadny poplatok).

Katalógové číslo: White Serene Pearl nyl Kategória: Značka:

3 recenzie k Serene Pearl (Biely) náhrdelník

 1. Janka
  2024.03.24.
  Veľmi pekný náhrdelník odporúčam a k bielemu oblečeniu úplne top
  Renča
  2024.03.16.
  Krásny náhrdelník
  Diana
  2024.02.22.
  Velmi pekny,nezny nahrdelnik,robi radost. perlicka sice nepravidelneho tvaru,ale aj tak pekne,asi riecna perla. vhodny aj na prilezitost ale preziariViac
  Velmi pekny,nezny nahrdelnik,robi radost.
  perlicka sice nepravidelneho tvaru,ale aj tak pekne,asi riecna perla. vhodny aj na prilezitost ale preziari aj obycajny outfit 😉
Pridať recenziu
Ohodnoťte a získajte zľavový kupón

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Záručné podmienky produktu:

Ponúkame 60-dňovú záruku. Pokiaľ je produkt chybný je možné ho vymeniť, alebo vrátiť peniaze. V tomto prípade kupujúci vráti produkt, pričom náklady naň znáša distribútor. Produkt bude skontrolovaný a bude posúdené, či sa nestala chyba vo výrobe. Pokiaľ vady nie sú výrobnými vadami, ale sú spôsobené poškodením alebo nesprávnym používaním, nevzťahuje sa na ne záruka. Vo všetkých prípadoch po vrátení výrobku skontrolujeme výrobok, príčinu závady a podľa toho konáme v záležitostiach záruky. Poplatok za vrátenie nesie kupujúci. V prípade záručnej výmeny bude za vrátenie zodpovedný predajca. V prípade mimozáručnej vady, bude poštovné kupujúceho k predajcovi hradené kupujúcim.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €. Doprava zdarma nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

E-MAIL
HELLO@ZENNATURAL.SK

ZÁKAZNÍCKA PODPORA
PONDELOK – PIATOK 9:00 – 15:00

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop