Záložka botswanský achát

Original price was: 12,90 €.Current price is: 10,90 €.

Očakávaná dodávka: 20, jún 2024

Na sklade

  • Doprava zdarma nad 50€
  • Darčekové krabičky od 3 kusov
  • Dodanie: 3-5 pracovných dní / Možnosť platby na dobierku

Achát a jeho účinky: Ochranný, šťastie, sedatívny, rozvoj mozgových funkcií, trávenie, čistič aury

Botswanský achát je prospešný pre fajčiarov a tých, ktorí chcú prestať fajčiť. Achat z Botswany prináša riešenie problémov, nenechá vás sa v nich pozastavovať. Pomáha nám preskúmať neznáme oblasti a našu vlastnú kreativitu. Na duchovnej úrovni podporuje videnie vecí v súvislostiach. Na emocionálnej úrovni uvoľňuje represie. Často má okrúhle a oválne inklúzie, a pretože je sivej farby a okrúhleho tvaru, je veľmi podobný ľudskému mozgu, s ktorým vibruje. Je obzvlášť užitočné v tom, že  pomáha telu absorbovať kyslík, čo prospieva predovšetkým obehovému systému a pokožke. Pomáha pri očných ochoreniach, stimuluje činnosť čriev a tíši žalúdočné problémy. Má tiež upokojujúci účinok na zmeny nálad. Je považovaný za amulet pre tehotné ženy.

Materiál: Botswanský achát, meď

Dĺžka: cca. 12 cm

Precízna tvorba vyrobená s láskou a ručne

V Zen Natural sú všetky šperky ručne vyrábané a jedinečné. Všetky kamene boli starostlivo vybrané a ponúkame len drahokamy najvyššej kvality. Upozorňujeme, že každý kus je vyrobený jednotlivo, takže môžu existovať malé rozdiely.

Pridajte príslušenstvo

Guľôčkové pero s minerálnymi zrnami – Crystal

6,30 

Dárková krabička s logem

1,40 

Achát vyvolá z Vás to najlepšie! Používanie tohto náramku Vám pomôže prilákať pozitívnu energiu, ktorú hľadáte. Omotajte si tento drahokam okolo zápästia a buďte šťastní, že máte skutočne jedinečné, ručne vyrobené majstrovské dielo. Pomáha nám preskúmať neznáme oblasti a našu vlastnú kreativitu. Na duchovnej úrovni podporuje videnie vecí v súvislostiach. Na emocionálnej úrovni uvoľňuje represie. Často má okrúhle a oválne inklúzie, a pretože je sivej farby a okrúhleho tvaru, je veľmi podobný ľudskému mozgu, s ktorým vibruje. Je obzvlášť užitočné v tom, že  pomáha telu absorbovať kyslík, čo prospieva predovšetkým obehovému systému a pokožke. Pomáha pri očných ochoreniach, stimuluje činnosť čriev a tíši žalúdočné problémy. Má tiež upokojujúci účinok na zmeny nálad. Je považovaný za amulet pre tehotné ženy.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €.

Doprava zdrama nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

Následná žiadosť o zrušenie bude mať za následok zaplatenie logistického poplatku, ktorý sme zaplatili, čo je 7€.

Platba bankovou kartou.

Platba na dobierku ( Manipulačný poplatok na dobierku 2 €, pri platbe bankovou kartou sa neplatí žiadny poplatok).

Katalógové číslo: Brown bookmark Kategória: Značka:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Záložka botswanský achát”
Ohodnoťte a získajte zľavový kupón

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ručne vyrábané šperky

Záručné podmienky produktu:

Ponúkame 60-dňovú záruku. Pokiaľ je produkt chybný je možné ho vymeniť, alebo vrátiť peniaze. V tomto prípade kupujúci vráti produkt, pričom náklady naň znáša distribútor. Produkt bude skontrolovaný a bude posúdené, či sa nestala chyba vo výrobe. Pokiaľ vady nie sú výrobnými vadami, ale sú spôsobené poškodením alebo nesprávnym používaním, nevzťahuje sa na ne záruka. Vo všetkých prípadoch po vrátení výrobku skontrolujeme výrobok, príčinu závady a podľa toho konáme v záležitostiach záruky. Poplatok za vrátenie nesie kupujúci. V prípade záručnej výmeny bude za vrátenie zodpovedný predajca. V prípade mimozáručnej vady, bude poštovné kupujúceho k predajcovi hradené kupujúcim.

Dodanie 3-5 pracovné dni. Cena dopravy je 3,5 €. Doprava zdarma nad 50 €.

Storno alebo úprava objednávky je možná do 8:00 hodín nasledujúceho dňa po objednaní, potom bude odoslaná kuriérovi a nie je možné ju meniť.

E-MAIL
HELLO@ZENNATURAL.SK

ZÁKAZNÍCKA PODPORA
PONDELOK – PIATOK 9:00 – 15:00

POŽIADAŤ O REGISTRÁCIU PREDAJCU

Ak chcete rozšíriť svoj sortiment, začať alebo sa dokonca stať odberným miestom, kliknite TU!

Staňte sa zenovým prírodným tvorcom

Kliknite TU a prihláste sa!

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop